Ajaviide

Mõtisklus: armastusest ei saagi päris „üle“ saada

By  | 
FB:

Armastus suhtesMa arvan, et kellestki tõesti „üle“ saamine pole tegelikult võimalik. Mitte 100%. Mitte siis, kui armastus oli tõeline.

Täiesti võimalik on edasi liikuda, uued asjad ja inimesed oma ellu lubada – ja teda ajapikku oma peas kuhugi eikellegimaale pagendada, nii et pidevalt enam talle ei mõtle. Täiesti võimalik on tal minna lasta. Aga üle saada – seda mitte.

Keha, mida sa puudutasid, huuled, mida suudlesid, lähedus ja hetked, mida üksteisele pakkusite, ei lakka eksisteerimast.
Armastusest ei saagi päris „üle“ saada.

Armastuslugu võib lõppeda ja saada osaks su minevikust, osaks sellest, mis on sind inimesena arendanud ja muutnud. Sa võid oma tähelepanu muule pöörata, aga see on olemas.


Kaaslast aitab leida  Suhted24.ee ❤ Sest koos on toredam.


Mälestused on nagu tolmukübemed, mis alustavad su ümber oma elu. Nad lendlevad ja tantsivad mingit oma tantsu ka siis, kui sa selja pöörad. Vahel nad meenuvad ja liigutavad sinus midagi.

Võib-olla panevad isegi pea ringi käima. Ja siis sulle meenuvad nii tema kui ka inimene, kes sa ise olid, kui teda armastasid.

Kogetud armastus jääb alati sinuga. Tunne konkreetse inimene vastu on ehk muutunud. Halvemal juhul isegi tunned, et ei armasta teda enam üldse.

Aga ta siiski kuulub mingi väikses mahus su juurde. ta on väike osa sinust. Selline väike osa, mida ei taha kunagi minema lasta.

FB:

1 Comment

  1. free

    14. October 2016 at 15:14

    Tjah, nii ta kahjuks on. Isegi siis, kui sa saad hiljem teada, et inimene, keda tohutult armastasid, ja kes väitis sind tohutult armastavat, oli tegelikult kahepalgeline petis, kes lihtsalt valetas enda ja oma tunnete kohta. Isegi siis on võimatu teda täielikult unustada. Sest kuigi tema tunded sinu vastu polnud tõelised, siis sinu tunded tema vastu olid, ja need lihtsalt ei unune. Isegi kõige parema tahtmise juures – isegi siis, kui sa kõigest väest üritad talle mitte mõelda ja teda unustada, et sellest meeletust valust lahti saada. See lihtsalt ei toimi…